Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
DUYURULAR
Burs Kaynağımıza Destek Sağlayalım
10.6.2018    

Ankara’da faaliyet gösteren Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği olarak 2017 - 2018 eğitim yılında Ankara’daki üniversitelerde yüksek öğrenim gören ihtiyaç sahibi Aydınlı öğrencilerimize burs verilmesi için başlatmış olduğumuz Burs Kampanyası kapsamında; hayırsever hemşehrilerimiz tarafından yapılan bağışlar neticesinde Ziraat Bankası Kızılay Şubesindeki burs hesabımızdan Burs Yönergemiz de tanımlı şartları sağlayan 15 ihtiyaç sahibi Aydınlı öğrencimize Kasım ayından Haziran ayına kadar 8 ay boyunca aylık 200 TL burs desteği sağladık. Ancak belirtmek isteriz ki 2017-2018 eğitim yılında derneğimize başvuruda bulunan öğrencilerimizden maalesef yalnızca %24 üne burs verebildik.

 

Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği olarak önümüzdeki dönem asgari 25 öğrenciye burs sağlamayı hedeflemekteyiz ve bu hedef doğrultusunda Bugün itibari ile 2018-2019 eğitim yılı için "Öğrencine Sahip Çık" burs kampanyamızı başlatmış bulunuyoruz. Gençlik hepimizin ve Aydınımızın gençlerinin eğitimlerine destek olmanın bir görev olduğuna yürekten inanıyoruz. Öncelikle geçtiğimiz dönem maddi ve manevi desteklerinden dolayı tüm hayırseverlerimize desteklerinden ötürü öğrencilerimiz adına en kalbi duygularla teşekkür ederiz, yeni dönemde de kampanyamıza katılımlarınız geleceğimiz olan öğrencilerimizi mutlu edecektir.

 

Öğrencilere verilecek olan bursun ekim ayında başlayabilmesi için derneğimiz adına oluşturduğumuz hesabın belli bir miktara ulaşması gerekmektedir. Bu hedefe ulaşmak için siz değerli hayırseverlerimizin desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu çerçevede öğrencilerimize destek olmak isteyenler, aşağıda yer alan dernek burs hesabına istedikleri miktarı düzenli veya bir defalık ödeme yaparak katkıda bulunabilecektir. Şimdiden destekleriniz için öğrencilerimiz adına teşekkür ederiz.

 

Yönetim kurulu

Aydınca Söylesiler Konuğu Milletvekilimiz Mustafa Savaş oldu.
Aralık Ayı Kahvaltımızı Gerçekleştirdik.
Gençlik Komitesi Öğrencileri Kahvaltıda Buluşturdu.
Kuyucak Belediyesi Badminton Takımı Anıtkabir Ziyareti
Kuyucak Belediyesi Badminton Takımını Ziyaret Ettik


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA