Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
FAALİYETLERİMİZ
Aydın Ziyaretlerimiz Devam ediyor.
9.8.2017    

Yönetim Kurulu üyelerimizden oluşan bir heyetle 08-09.08.2017 Salı ve Çarşamba günü Aydındaki Belediye Başkanlarımıza ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulunduk. Derneğimizin Ocak ayında yapılan genel kurulla yeni seçilen yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet 08.08.2017 tarihinde Aydın valisi Sayın Yavuz Selim Köşger, Germencik Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Adem Toy, İncirliova Belediye Başkanı Sayın Kürşat Kale, Köşk Belediye Başkanı Sayın Rıfat Kadri Kılınç, Aydın il Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Sayın Fuat Fikret Aktaş, Aydın Damızlık Sığır Yetiştiricileri Başkanı Sayın Mehmet Sedat Güngör, 09.08.2017 Çarşamba günü Koçarlı Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Ali Tosun, Meclis üyesi Sayın Nevzat Mamat, Çakırbeyli Mahallesi Muhtarı Sayın Mehmet Demir, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Derneği Başkanı Sayın Mehmet Aydını makamlarında ziyaret ettik.

 

Ziyaretler sırasında derneğimizin çalışmaları ve gelecek günlerdeki etkinlikleri hakkında bilgi verildi ve görüş alışverişinde bulunuldu. Derneğimizin önemle üzerinde durduğu Ankarada Aydın Kültür ve Sanat Evi, Aydın Gelecek Akademisi altında düzenlediğimiz Eğitim programı, öğrencilerimizin burs imkanlarının artırılması ve 19-22 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olan 10. Ege İlleri Tanıtım Günleri hakkında bilgi verildi. Ayrıca Aydınımızın daha da gelişmesi hak ettiği yere gelmesi için birlikte neler yapabiliriz üzerinde görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Bizleri samimi bir ortamda gecen ve güzel bir şekilde bizleri ağırlayan Sayın Valimize Sayın Belediye Başkanlarına, İl Tarım Müdürüne, Damızlık Birliği Başkanına Dernek Başkanına ve muhtarımıza teşekkür ederiz.

 

Yönetim Kurulu

Şubat Ayı Pazar Kahvaltısı Yapıldı. (2019)
Aydın'lanıyorum Seminerinde Etkili Sunum Teknikleri Anlatıldı.
Milletvekilimiz Bülent Tezcan Aydınca Söyleşiler Etkinliğimize Konuk Oldu.
Aydınca Söylesiler Konuğu Milletvekilimiz Mustafa Savaş oldu.
Aralık Ayı Kahvaltımızı Gerçekleştirdik.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA