Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
FAALİYETLERİMİZ
Aydın Ziyaretlerimiz Devam ediyor.
24.8.2017    

Yönetim Kurulu üyelerimizden oluşan bir heyetle 03.08.2017 Perşembe günü Aydındaki Belediye Başkanlarımıza ve sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerde bulunduk. Derneğimizin Ocak ayında yapılan genel kurulla yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri 2017 Şubat ayında gerçekleştirdiği Belediye Başkanları ve sivil toplum kuruluşlarına yaptığı ziyaretlerinin devamını 2017 Ağustos ayında devam etti.

 

03.08.2017 perşembe günü Buharkent Belediye Başkanı Sayın Mehmet Erol, Karacasu Belediye Başkan Vekili Sayın Hüsnü Ünsal, Sultanhisar Belediye Başkanı Sayın Osman Yıldırıkaya, Yenipazar Belediye Başkanı Sayın Zafer Savcı, Nazilli Ticaret Odası Başkanı Sayın Nuri Arslan, Nazilli Ticaret Borsası Başkanı Sayın Ziya Aksüt, Karacasu Müftüsü Sayın Murat Han Aksoyu makamlarında, Çömden Zeytinciliğin sahibi Sayın Kevser Çömdemi işyerinde ziyaret ettik.

 

Ziyaretler sırasında derneğimizin çalışmaları ve gelecek günlerdeki etkinlikleri hakkında bilgi verildi ve görüş alışverişinde bulunuldu. Dernegimizin önemle üzerinde durduğu Ankarada Aydın Kültür ve Sanat Evi, Aydın Gelecek Akademisi altinda düzenlediğimiz Eğitim programı, öğrencilerimizin burs imkanlarının artırılması ve 19-22 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olan 10. Ege İlleri Tanıtım Günleri hakkında bilgi verildi.

 

Ayrıca Aydınımızın daha da gelişmesi hak ettiği yere gelmesi için o birlikte neler yapabiliriz üzerinde görüş alışverişinde bulundu Ziyaretimizde derneğimize desteklerde bulunan Çömden Zeytinciliğin sahibi Sayın Kevser Çömdene plaket verildi.

 

Bizleri samimi bir ortamda ve güzel bir şekilde ağırlayan hemşerilerimize teşekkür ederiz.

 

Yönetim Kurulu

Nazilli Belediyesi Bisiklet Takımını Karşıladık.
Öğrencilerimize Yönelik İftar Yemeği Düzenlendi.
Egem Platformundan Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Aydin İli Yöresel Ürünler ve Ot Pazarı
Geleneksel Aydınlılar Gecesi Yapıldı.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA