Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
FAALİYETLERİMİZ
Aydın Çıldır Havalimanı İçin İmza Kampanyası Devam Ediyor.
4.11.2017    

Aydın Çıldır Havalimanının yolcu taşımacılığına açılması için Ankara'da faaliyet gösteren Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği olarak 21 Ekim 2017 tarihinde başlattığımız imza kampanyası devam ediyor. Dernek Başkanımız Sayın Halil Apaydın başkanlığında Genel Sekreterimiz Sayın Menderes Payze, Yönetim Kurulu üyelerimiz Sayın Nail Cesur ve Sayın Şükrü Mutaf oluşan bir heyet, Aydın Çıldır Havalimanı için açılan imza kampanyasını anlatmak amacıyla TBMM'inde Milletvekillerimizi ziyaret etti.

 

Ziyaretimizde sırasında dernek olarak amacımızın Aydın'ımızın gelişmesine büyük katkı sağlayacağını düşündüğümüz Havalimanının yolcu taşımacılığına açılması için yapılan çalışmalara destek olmak olduğunu, Aydınlılar olarak birlikte hareket etmek olduğu, böylece Aydınımızın hak ettiği havalimanının bir an önce faaliyete geçmesini istedikleri ifade edildi. TBMM'inde görüştüğümüz milletvekillerimiz Sayın Mehmet Erdem, Sayın Bülent Tezcan, Sayın Metin Lütfi Baydar ve Sayın Deniz Depboylu imza kampanyasına imza atarak destek verdiler.

 

Ankara dışında olan ve Mecliste görüşemediğimiz Milletvekillerimiz için yeniden ziyaret gerçekleştirilecektir. Ayrıca geçmiş dönemlerde milletvekilliği ve bakanlık görevinde bulunmuş bakan ve milletvekillerimize ziyaret edilerek imza kampanyasına destek istenecektir.

 

Diğer illerde kurulmuş olan dernek ve vakıf yöneticileri ile iletişime geçerek imza kampanyasına destek olması sağlanacaktır. İmza kampanyamız yönetim kurulumuzun aldığı karar gereği 31.12.2017 tarihine kadar devam edecektir.

 

Kampanyada toplanan imzalar dilekçe ekinde Cumhurbaşkanlığına, Başbakanlığa, Ulaştırma Bakanlığına, Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğüne, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğüne, havayolu şirketlerinin Genel Müdürlüklerine ulaştırılacaktır. Aydın'ımızına büyük bir hizmet olacağını düşündüğümüz imza kampanyasına tüm hemserilerimizi destek vermeye davet ediyoruz.

 

Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu
Nazilli Belediyesi Bisiklet Takımını Karşıladık.
Öğrencilerimize Yönelik İftar Yemeği Düzenlendi.
Egem Platformundan Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Aydin İli Yöresel Ürünler ve Ot Pazarı
Geleneksel Aydınlılar Gecesi Yapıldı.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA