Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
FAALİYETLERİMİZ
Aydınlı Bisikletlileri ankara'da Çiceklerle Karşıladık.
11.11.2017    

Ankara'da faaliyet gösteren Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet Atamıza Saygı için Aydın'dan Anıtkabir'e pedal çeviren Aydınlı bisikletçileri Ankara girişinde çiçeklerle karşıladı.

 

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 79'uncu ölüm yıldönümü dolayısıyla 6 Kasım Pazartesi günü Aydın Efeler'den yola çıkan Türkiye Bisikletliler Derneği Aydın Şubesi üyeleri "Atamızın Yolundayız Bisiklet Turu" kapsamında 5 gün boyunca 630 km pedal çevirerek 10 Kasım'da Ankara'ya vardılar. Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Sayın Halil Apaydın il dışında bulunduğundan Dernek Başkan Yardımcısı Sayın Arzu Akar ve Yönetim Kurulu üyeleri karşılamada hazır bulundular.

 

Başkan Yardımcısı Sayın Arzu Akar, Türkiye Bisikletliler Derneği Aydın Şubesi Başkanı Sayın Hümeyra Yıkılmaz'a ve tüm sporculara hoşgeldiniz diyerek Atamız için böylesine anlamlı bir günde canla başla 630 km yol kat ederek Ankara geldikleri için teşekkür etti. Sayın Akar, "Aydınlılar Derneği olarak Aydın'ımızdan Ankara'ya gelen tüm hemşehrilerimizi kucak dolusu sevgiyle karşılamak, ağırlayabilmek biz gurbetteki Aydınlılar için büyük anlam taşıyor çünkü bizlere memleketimizin havasını getirmiş oluyorlar. Ankara'ya yolu düşen her Aydınlıya kapımız sonuna kadar açıktır" dedi.

 

Sayın Akar konuşmasını "Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim diyerek spora verdiği önemi her daim vurgulayan Ulu Önder Atatürk'ü anmak için ortaya koyduğunuz bu çaba tüm Aydını ve gurbette yaşayan biz Aydınlıları gururlandırdı. 5 gündür günde ortalama 150 km pedal çevirerek göstermiş olduğunuz bu olağanüstü gayretiniz için sizlere ve sizleri bu yolunuzda destekleyen başta Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu ve tüm Aydınlıları yürekten kucaklıyoruz" diyerek tamamladı ve hoşgeldin çiçeğini Türkiye Bisikletliler Derneği Aydın Şubesi Başkanı Sayın Hümeyra Yıkılmaz'a takdim etti.

 

Yıkılmaz, Aydınlılar Derneğine bu hoş karşılama için teşekkür etti. Aydınlı Bisikletçiler, Aydınlılar Derneği yetkileri ile hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Anıtkabir'e doğru yollarına devam ettiler.

 

Yönetim Kurulu

Şubat Ayı Pazar Kahvaltısı Yapıldı. (2019)
Aydın'lanıyorum Seminerinde Etkili Sunum Teknikleri Anlatıldı.
Milletvekilimiz Bülent Tezcan Aydınca Söyleşiler Etkinliğimize Konuk Oldu.
Aydınca Söylesiler Konuğu Milletvekilimiz Mustafa Savaş oldu.
Aralık Ayı Kahvaltımızı Gerçekleştirdik.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA