Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
FAALİYETLERİMİZ
Aydın Çıldır Havalimanı İmza Kampanyası Devam Ediyor.
6.12.2017    

Aydın Çıldır Havalimanının yolcu taşımacılığına açılması için Ankara'da faaliyet gösteren Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği olarak 21 Ekim 2017 tarihinde başlattığımız imza kampanyası devam ediyor.

 

Dernek Başkanımız Sayın Halil Apaydın başkanlığında Genel Sekreterimiz Sayın Menderes Payze, ve Yönetim Kurulu üyemiz Sayın Nail Cesur’dan oluşan bir heyet, daha önce Mecliste görüşemediğimiz milletvekilimiz Sayın Mustafa SAVAŞ’ı Aydın Çıldır Havalimanı için açılan imza kampanyasını anlatmak amacıyla TBMM'inde ziyaret etti.

 

Ziyaretimiz sırasında Dernek Başkanımız Sayın Halil APAYDIN, Aydın Çıldır Havalimanının yolcu taşımacılığına açılmasının Aydın'ımızın gelişmesine büyük katkı sağlayacağını, bu amaçla yapılan çalışmalara destek olmak ve Aydınlılar olarak birlikte hareket etmemiz gerektiğini, böylece Aydınımızın hak ettiği havalimanının bir an önce faaliyete geçmesini istedikleri ifade etti. Milletvekilimiz Sayın Mustafa SAVAŞ Aydın Çıldır Havalimanı için başlattığımız imza kampanyasına imza atarak kampanyamıza destek verdi.

 

Dernek olarak başlatmış olduğumuz imza kampanyasının sonuçlanmasına takiben hazırladığımız dosya daha önce belirttiğimiz gibi ilgili kurum ve kuruluşlara teslim edilecektir. Aydın'ımıza büyük bir hizmet olacağını düşündüğümüz imza kampanyasına tüm hemşerilerimizi destek vermeye davet ediyoruz.

 

Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu

Şubat Ayı Pazar Kahvaltısı Yapıldı. (2019)
Aydın'lanıyorum Seminerinde Etkili Sunum Teknikleri Anlatıldı.
Milletvekilimiz Bülent Tezcan Aydınca Söyleşiler Etkinliğimize Konuk Oldu.
Aydınca Söylesiler Konuğu Milletvekilimiz Mustafa Savaş oldu.
Aralık Ayı Kahvaltımızı Gerçekleştirdik.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA