Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
FAALİYETLERİMİZ
Dernekte Gençlerimize Yönelik İftar Yemeği Düzenlendi.
17.5.2018    

Ankara'da okuyan üniversite öğrencilerimize yönelik düzenlediğimiz iftar yemeği 17 Mayıs 2018 Perşembe günü yapıldı. Yardımsever hemşerilerimizin katkılarıyla derneğimizin organizasyonunda gerçekleştirilen iftar yemeğine 40 üniversite öğrencilerimiz katıldı.

 

Yemeğin ardından konuşma yapan Dernek Başkanı Sayın Halil APAYDIN üniversiteli öğrencilerimizi iftar için dernekte ağırlamakta mutluluk duyduklarını, sınav durumlarınız elverdiği ölçüde bu organizasyonları yapabileceklerini söyledi. Sayın APAYDIN konuşmasının devamında öğrencilerimizi iftar için evimizde yanı derneğimizde ağırlamak istediklerini, belki imkânlarımız kısıtlı ancak buranın samimi bir ortam olduğunu sizlerin de aynı şeyi hissetmeniz için iftarı burada gerçekleştirdiklerini, gençlik komitemizin önümüzdeki eğitim öğretim döneminde daha kalabalık bir şekilde öğrencilerimizin derneğimize gelmelerini sağlayacak çalışmalar yaptığını ve bunu başaracaklarını inandığını söyledi.

 

Dernek Başkanımız Sayın APAYDIN konuşmasının devamında dernek olarak gençlerimizin gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla konferanslar, kurslar, söyleşiler düzenlediklerini, önümüzdeki yılda Eylül ayından itibaren düzenli olarak bir program dâhilinde öğrencilerin talepleri doğrultusunda bu etkinlikleri gerçekleştireceklerini, bunun yanında öğrencilerimizin derneğimizi ders çalışmak için de kullanabileceklerini, boş zamanlarını dernekte geçirebileceklerini söyledi. Sayın APAYDIN konuşmasının sonunda iftar yemeği düzenlenmesinde destek olan hemşerilerimize, iftar organizasyonunda gençlerimizi davet eden ve iftar için derneğin hazırlanmasında emeği geçen gençlerimize teşekkür etti.

 

Sayın APAYDIN’ın konuşmasından sonra Gençlik Komitesi Başkanı Sayın Ali ÇÖLGEÇEN söz aldı. Sayın ÇÖLGEÇEN konuşmasında gençlik komitemiz yaz ayında Ankara’da olan arkadaşlarla dernekte sinama gösterisi, kahvaltı organizasyonu seminer gibi etkinlik gerçekleştirmek istediklerini, müsait olan arkadaşları bu etkinliklere katılmalarını ve destek olmalarını istedi. Sayın ÇÖLGEÇEN önümüzdeki yılda derneğimize yeni arkadaşlarımızın kazandırılması için herkesin tanıdıklarına dernek hakkında bilgi vermelerini ve bizimle iletişime geçmelerini sağlamalarını söyleyerek katılan arkadaşlara teşekkür etti.

 

İftar organizasyonumuz çay ikramının ardından öğrencilerin dağılması ile sona erdi. Etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen gençlerimize, iftar organizasyonuna destek veren hemşerilerimize ve iftarımıza katılan gençlerimize teşekkür ederiz.

 

Yönetim Kurulu

Aydınca Söylesiler Konuğu Milletvekilimiz Mustafa Savaş oldu.
Aralık Ayı Kahvaltımızı Gerçekleştirdik.
Gençlik Komitesi Öğrencileri Kahvaltıda Buluşturdu.
Kuyucak Belediyesi Badminton Takımı Anıtkabir Ziyareti
Kuyucak Belediyesi Badminton Takımını Ziyaret Ettik


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA