Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
FAALİYETLERİMİZ
Yönetim Kurulumuzdan Aydın'lı sporcularımıza Destek.
6.7.2018    

Dernek Başkanımız Sayın Halil Apaydın başkanlığında Başkan Yardımcısı Sayın Arzu Akar ve yönetim kurulu üyemiz Sayın Mahmut Uğur'dan oluşan bir heyet, Türkiye 17 yaş altı Badminton Şampiyonası için Ankara'ya gelen Aydın Büyükşehir Belediyespor Badminton takımı ve Kuyucak Belediyespor Badminton takımı oyuncu ve antrenörlerini ziyaret etti.

 

4 Temmuz Çarşamba günü başlayan ve 4 gün sürecek olan Badminton şampiyonaya Aydın Büyükşehir Belediyespor 2 erkek 1 kız sporcu ile Kuyucak Belediyespor 8 kız sporcu ile Aydınımızı temsil edecek. Kuyucak Belediyespor Kulübü Badminton antrenörü Sayın Hakan Doğan ile Sayın Kasım Meşe ve Aydın Bükşehir Belediyespor Kulübü Badminton antrenörü Sayın Nuri Balkan'ın yetiştirdiği sporcular ilk iki günde yaptıkları maçlardan başarı ile çıktılar. Sporcularımız cuma ve cumartesi günü daha güçlü rakipleri ile mücadele edecek.

 

Ziyaret sırasında Dernek Başkanımız Sayın Halil Apaydın, Ankara'da faaliyet gösteren Aydınlılar Derneği yönetim kurulu olarak Türkiye 17 yaş altı Badminton şampiyonasında gençlerimizi Ankara'da görmekten mutlu olduğunu, dernek olarak Ankara'ya gelen sporcularımıza destek olmak için şampiyonaya geldiklerini, gençlerimizin Aydınımızı en iyi şekilde temsil edeceklerine ve ileriki yıllarda büyük başarılara imza atacaklarına inandığını söyledi. Sayın Apaydın konuşmasının devamında gençlerimizin sporla uğraşmaları gerektiğini, gençlerimizin ülkemizde daha az bilinen spor branşlarında uğraşmalarının bir avantaj olduğunu, bu şampiyonadan sporcularımızın madalya alarak döneceklerine inandığını söyleyerek sporcularımızı yetiştiren antrenörlerimizi, sporcularımızı, kulüp yöneticilerini tebrik etti ve sporculara başarılar diledi. Sayın Apaydın konuşmasının sonunda gençlerimize bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Özlem Çerçioğlu'na ve Kuyucak Belediye Başkanı Sayın Metin Ertürk'e teşekkür etti. Kuyucak Belediyespor antrenörü ve beden eğitimi öğretmeni Sayın Hakan Doğan, 12 yıldır Badminton sporcusu yetiştirdiğini, bu sporu gençlerimize sevdirmeye çalıştığını, yetiştirdiği sporcuların Türkiye dereceleri olduğunu, bundan sonra daha çok altyapıya önem vereceklerini söyledi.

 

Türkiye 17 yaş altı Badminton Şampiyonasına için Aydın'dan gelen sporcularımıza akşam yönetim kurulu üyelerimiz Sayın Selim Karakoyun ve Nail Cesur yalnız bırakmadı. Türkiye 17 yaş altı Badminton Şampiyonasına katılan sporcularımıza, antrenörlerimize kulüp yöneticilerine ve Belediye Başkanlarına teşekkür ederiz.

 

Yönetim kurulu

Egem Platformundan Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Aydin İli Yöresel Ürünler ve Ot Pazarı
Geleneksel Aydınlılar Gecesi Yapıldı.
Şubat Ayı Pazar Kahvaltısı Yapıldı. (2019)
Aydın'lanıyorum Seminerinde Etkili Sunum Teknikleri Anlatıldı.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA