Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
FAALİYETLERİMİZ
Öğrencilerimizle İftar Yemeği
2.6.2018    

Ankara'da okuyan üniversite öğrencilerimize yönelik düzenlediğimiz ikinci iftar yemeği 01 Haziran 2018 Cuma günü yapıldı. Yardımsever hemşerilerimizin katkılarıyla derneğimizin organizasyonunda gerçekleştirilen iftar yemeğine 25 üniversite öğrencilerimiz katıldı.

 

Yemeğin ardından konuşma yapan Dernek Başkanı Sayın Halil APAYDIN üniversiteli öğrencilerimizi iftar için dernekte ağırlamakta mutluluk duyduklarını, öğrencilerimizin sınav haftası olması nedeniyle bu yıl öğrencilerimizle ikinci kez iftar düzenleyebildiklerini, önümüzdeki ramazan ayında öğrencilerimizle daha iftar düzenlemek istediklerini söyledi. Sayın APAYDIN konuşmasının devamında gençlik komitemizin organizasyonu ile gerçekleştirilen iftar etkinliğimizi evimizde yani derneğimizde gerçekleştirmek istediklerini, önümüzdeki eğitim öğretim yılında Ankara’daki okulları kazanan öğrencilerimizin derneğimize gelmelerini sağlamak amacıyla gençlik komitemizin çalışmasını istediğini ve bu etkinliklerin daha kalabalık bir şekilde gerçekleşmesini istedi.

 

Dernek Başkanımız Sayın APAYDIN konuşmasının devamında dernek olarak gençlerimizin gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla konferanslar, kurslar, söyleşiler düzenlediklerini, önümüzdeki yılda Eylül ayından itibaren düzenli olarak bir program dâhilinde öğrencilerin talepleri doğrultusunda bu etkinlikleri gerçekleştireceklerini, bunun yanında öğrencilerimizin derneğimizi ders çalışmak için de kullanabileceklerini, boş zamanlarını dernekte geçirebileceklerini söyledi. Sayın APAYDIN konuşmasının sonunda iftar yemeği düzenlenmesinde destek olan hemşerilerimize, iftar organizasyonunda gençlerimizi davet eden ve iftar için derneğin hazırlanmasında emeği geçen gençlerimize teşekkür etti.

 

İftar organizasyonumuz çay ikramının ardından öğrencilerin dağılması ile sona erdi. Etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen gençlerimize, iftar organizasyonuna destek veren hemşerilerimize ve iftarımıza katılan gençlerimize teşekkür ederiz.

 

Yönetim Kurulu

Nazilli Belediyesi Bisiklet Takımını Karşıladık.
Öğrencilerimize Yönelik İftar Yemeği Düzenlendi.
Egem Platformundan Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi Yaşar'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Aydin İli Yöresel Ürünler ve Ot Pazarı
Geleneksel Aydınlılar Gecesi Yapıldı.


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA