Aktif anket yok !
  Diğer Anketler
FAALİYETLERİMİZ
Gençlik Komitesi Öğrencileri Kahvaltıda Buluşturdu.
1.12.2018    

Derneğimizin Gençlik Komitesi 01 Aralık 2018 Cumartesi günü düzenlediği kahvaltı ile Ankara'daki değişik üniversitelerde okuyan gençlerimizi biraraya getirdi. Öğrencilerimiz arasında birlikteliği ve samimiyeti artırmak amacıyla düzenlenen Dernek Başkanımız Halil Apaydın'ın toplantısı nedeniyle katılamadığı kahvaltıya Dernek Başkan Yardımcımız Sayın Arzu Akar, Genel Sekreteriz Sayın Menderes Payze genclik komitemizin de dahil olduğu 38 öğrencimiz katıldı.

 

Kahvaltıda söz alan Gençlik Komitesi Başkanı Sayın Volkan Toker, dernek gençlik komitesi olarak arkadaşlarımızla bir arada olmaktan mutlu olduğunu, derneğimizin Ankara'da okuyan arkadaşlarımıza sahip çıkmak için çalıştığını, dernek bünyesinde Aydınlilar Halk Müziği ve Sanat Müziği Koro çalışmaları, zeybek çalışmaları olduğunu, derneğimizin imkanları ölçüsünde burs verdiğini, dernek etkinliklere tüm arkadaşlarımızın katılmaları tavsiyesinde bulundu.

 

Sayın Volkan Toker’in konuşmasından sonra Dernek Başkan Yardımcısı Sayın Arzu Akar söz alarak gençlerimizin kişisel gelişimlerini önemsediklerini, bu amaçla özellikle öğrencilerimizin bilgi, beceri ve donanımlarını artırmak için dernek bünyesinde “Aydın Gelecek Akademisi” kurduklarını ifade etti. Aydın Gelecek Akademisi altında “Aydınca Söyleşiler”, “Ufkumuz Aydın”, “Aydınlanıyoruz” ve “Aydın Atölyeler” adıyla etkinlikler gerçekleştirdiklerini ifade etti. Öğrencilerimizin milletvekilleri ile daha iyi iletişim kurmalarını sağlamak amacıyla milletvekillerini derneğe davet ettiklerini, bu kapsamda Aydınca Söyleşilerin bu dönemki ilk konuğunun KİT Komisyonu Başkanı ve Aydın Milletvekili Sayın Mustafa SAVAŞ olduğunu ve 05.12.2018 tarihinde derneğimize gençlerle sohbet için geleceğini tüm öğrencilerimizi bu etkinlikte görmek istediğini ifade etti. Sayın Akar, ayrıca dernek olarak 2 AB projesi uygulayacaklarını gençlerimizin bu projelerde görev alabileceklerini söyledi.

 

Kahvaltı öğrencilerin dağılması ile saat 13:00 de sona erdi.

 

Aydınlılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim kurulu

Aydınca Söylesiler Konuğu Milletvekilimiz Mustafa Savaş oldu.
Aralık Ayı Kahvaltımızı Gerçekleştirdik.
Gençlik Komitesi Öğrencileri Kahvaltıda Buluşturdu.
Kuyucak Belediyesi Badminton Takımı Anıtkabir Ziyareti
Kuyucak Belediyesi Badminton Takımını Ziyaret Ettik


efeler.org
Web
ANKARA
ANKARA ANKARA